Meditace Ida Opava
Přejít na obsah

Křišťálové mísy


Tóny  generované  křišťálovými  mísami  jsou  jedny  z  nejčistších
a nejúčinnějších zvuků co existují.
Vytvářejí silné vibrační pole, které nás hluboko prostupuje do úrovní všech našich těl. Vibrace mís také působí pozitivně na naše jemnohmotná těla, ve kterých (na úrovni mentální, emocionální, duševní a duchovní) pomáhají odblokovat, vyčistit a pozitivně napravit naše vědomé a podvědomé bloky, které jsou v nás uloženy a ovlivňují naše chování a námi vytvořené životní situace.
Kdo je uslyší, je okamžitě fascinován dlouhým dozvukem a silným prostor vyplňujícím tónem. Zdá  se,  jakoby se zvuk  volně  vznášel v prostoru a nevycházel přímo z mísy.
Působením bohatých, čistých a vibrujících tónů křišťálových mís se navodí  velmi uvolňující a uklidňující pocity a stavy hluboké emoční pohody, relaxace a meditace. Zvukové vibrace rezonují též s naším energetickým systémem a mohou tak  přispět  k  jeho harmonizaci a znovuvyladění.
Křišťálové mísy jsou používány v léčebných terapiích už od 80. let dvacátého století a je velmi pravděpodobné, že použití křišťálových zvuků bylo známé již ve starověkých kulturách.

Návrat na obsah