Meditace Ida Opava
Přejít na obsah

Pravidelné pondělní a středeční meditace

Při meditacích pracuji s živly Oheň, Voda, Vzduch a Země. Jedná se o individuální práci na jednotlivcích. Meditace probíhají vleže, proto je pro všechny jednodušší napřed uvolnit své fyzické tělo a pak daleko lépe přejít do meditace. Při meditacích za pomoci živlů dochází k lepšímu propojení s našim vyšším já.
Účastníci meditací se umí více spoléhat sami na sebe. Jejich vyšší já při meditacích k nim promlouvá, i když jej někteří "zatím neslyší". Ale cítí  ho. Najednou ví, že z určitých nepříjemných situací se mohou dostat pouze sami, přichází k nim pochopení a hlavně láska k sobě samým.
Při meditacích stahuji energie z vyšších rovin. Jsou to temné nebo naopak vyšší tóny, které svou vibrací pracují na lidech v meditacích.
Před meditací každému účatníkovi meditace dám kámen (růženín, křišťál, tygří oko, hematit apod.). Tento kámen se v průběhu meditace energeticky nabije. Po meditaci tyto kameny zůstávají zúčastněným. Kámen působí jako houba, která do sebe nasává těžké vibrace jednotlivců a tím pomáhá ke zvládnutí jejich emočních výkyvů či nepříjemných životních situací (přepracovanost, osamělost, prázdnota, neláska k sobě, ponížení, nedůvěra v sebe). Doporučuji tyto kameny nosit u sebe po kapsách, nebo je mít pod polštářem, aby se mohla energetická práce, která se spustila při meditaci, dokončit. Doporučuji, aby lidé pravidelně tyto kameny čistili pod tekoucí vodou s myšlenkou, že prosí živel vody o očistu kamene. "Těžké vibrace" se z kamene vyplaví a kámen má pak stále stejnou sílu a pomáhá k lepšímu zvládnutí životních situací.

Pokud se meditace účastní maminka, která má doma děti do 14 let, tak dostává kameny i pro své děti, protože děti jsou napojeny na své rodiče a kameny mohou pomoci  i jim. Neboť děti jsou i obrazem svých rodičů, ať se jim to líbí, nebo ne.

Cena meditace je 200,- Kč.


Intenzivní víkendový meditační seminář   

Tento seminář se skládá ze tří velkých meditací. V první meditaci dochází k intenzivnímu čištění čaker, kdy každý se zúčastněných vědomými nádechy a výdechy spolu s  vyslovování určitých slabik si vyčistí jednotlivá energertická centra. Ta potom doplním energií a zharmonizuji je.
Ve druhé a třetí meditaci dochází k intenzivnímu napojení na vyšší já.  Energetická práce je ovlivněna skladbou zúčastněných. Proto se některé semináře odvíjejí více v rovině léčení, některé v rovině rozvoje intuice, vztahů, lásky.....
I na tomto semináři se pracujeme s kameny, které pracují podobně, jako kameny při pondělních a středečních meditacích.
Na semináři také pracujeme s automatickou kresbou a s tarotovými kartami.
Cena semináře je 600,- Kč.Energetické náhrdelníky

S energetickými náhrdelníky pracuji již od roku 1999. Přestože jsem asi dva roky s náhrdelníky nepracovala, nyní intenzivně cítím, že se mám k této práci vrátit.
Šňůry s polodrahokamy nakupuji, které po zakoupení vyčistím jednak fyzicky, ale i energeticky. Poté šňůry navleču a "smotám" jednotlivé náhrdelníky. Dříve jsem tyto náhrdelníky skládala pro jednotlivce, ale čas pokročil a díky mým meditacím s živly vím, že každý z nás vnímá energii živlů, jen si to mnozí z nás nechtějí připustit.
Proto chci, abyste se učili vnímat tyto energie. Procítíte, který náhrdelník na vás volá, že k vám patří. Dopřejte si svobodu volby.  A začněte u náhrdelníků. Až si vyberete ten svůj, já se pak na vás napojím a energeticky ho nabiji přímo pro vás. Zpočátku se vám může zdát, že se vám z něj točí hlava, někdy vás může bolet třetí oko, nebo temeno hlavy. Pokud ano, vězte, že se vám otevírá vnímání a jasnozřivost. Pokud budete mít pocit, že vám jakoby těžkne srdce, pracuje se na odblokování vaší srdeční čakry.
Energetická práce náhrdelníku je dočasná. Sami ucítíte, že už tzv. "dopracoval". Nebo praskne. I to je signál, že náhrdelník svou práci dokončil.
Po celou dobu od roku 1999 je cena energetické práce náhrdelníku 410,- Kč a není důvod, proč tuto cenu zvyšovat.
Je zvykem, že když někomu dopracuje náhrdelník, vrátí mi jej zpátky. Já kameny vyčistím a ty jsou pak znovu připraveny energeticky pracovat.
Cena prvního náhrdelníku 300,- Kč za "materiál" a 410,- Kč za energetickou práci. Při vrácení starého náhrdelníku výměnou za nový, je cena pouze energetická 410,- Kč.Zasvěcení

Jedná se o výjimečnou práci na jednotlivci. Tato práce je výhradně individuální. Jedná se o energetickou práci, kdy člověk za pomocí jednotlivých živlů přechází do vyšších vibrací. Při zasvěcení vyvolávám jednotlivé živly Země, Vody, Vzduchu a Ohně se kterými pracuji. Zasvěcení probíhá vleže a trvá přibližně 1 hodinu.

Cena zasvěcení je 2 000,- Kč.


Eneregetická svatba

Také tato práce je výhradně individuální. Jedná se o podobnou práci jako je zasvěcení, kdy jednotlivé živly spojují pár do společných vibrací. Energeticky spojují bytosti na úrovni Země, Vody, Vzduchu a Ohně.

Cena energetické svatby je 3 000,- Kč.

Návrat na obsah